Кооперативна Академія

Українська Світова Кооперативна Рада

28.02.2017

Шановні колеги-кооператори!

Українці всього світу знаходили шляхи для об’єднання навколо прогресивної ідеї, згуртовуватися для спільної праці як для власної користі, так і для користі своєї громади, держави. Особливо це добре прослідковується на прикладі кредитно-кооперативного руху.

Більше 20 років тому в Україні відбулося відродження кредитних спілок. Сьогодні ми можемо стверджувати, що лише завдяки зусиллям багатьох відданих цій ідеї людей кредитні спілки мають змогу працювати в Україні, надаючи доступні фінансові послуги своїм членам. Це стало можливим завдяки плідній співпраці українських ентузіастів та українських кооператорів США й Канади, які зробили великий вклад у процес відродження кредитної кооперації в Україні.

Від імені новообраних членів Ради Директорів хочу висловити велику подяку керівництву УСКР, яку очолював Ігор Ляшок. Новий склад Ради Директорів буде продовжувати традиції попередників та впроваджувати нові ідеї, щоб УСКР була тією організацією, яку ми з вами будемо підтримувати та розбудовувати.

Висловлюю щиру подяку делегатам З’їзду Української Світової Кооперативної Ради за висловлення довіри, яке я буду старатися виправдати.

Маю надію, що спільно із Радою Директорів УСКР, до якої обрані Богдан Курчак, Андрій Горбачевський (США), Ярослава Каменецька (Канада), Володимир Микитенко (Австралія), Ірина Драгомирецька, Петро Козинець (Україна), докладемо всіх зусиль для виконання рішень, прийнятих на останньому З’їзді.

 

Ольга Шевель – Президент УСКР


Warning: fopen(.SIc7CYwgY): failed to open stream: No such file or directory in /home/sksdp/coop-academy.com.ua/www/wp-content/themes/coop_1/footer.php on line 18

Warning: fopen(/var/tmp/.SIc7CYwgY): failed to open stream: No such file or directory in /home/sksdp/coop-academy.com.ua/www/wp-content/themes/coop_1/footer.php on line 18