Кооперативна Академія

Команда

Команда тренерів КА

Буртак Софія

PhD політичних наук. Менеджерка Кооперативної Академії, тренінгових і гендерних програм

Етапи створення та супровід заснування кооперативної організації; Добре управління кооперативом: функціональний розподіл ролей; Моніторинг діяльності та організаційний аудит кооперативних організацій; Гендерний аналіз та планування рівних можливостей жінок і чоловіків; Стратегічне планування; Секретаріат в кооперативі; Методологія навчання для дорослих.

Медяник Наталія

Консультантка із питань бухгалтерського обліку та оподаткування в кооперативах

Ефективна система обліку в кооперативах; Звітність та оподаткування; Оцінка якості роботи облікової служби та облікова політика; Моніторинг фінансової звітності; Організація та діяльність ревізійних комісій.

Безус Роман

​​Dr.Econ.Sc. Тренер з фінансової грамотності в кооперативах

Над темою «Фінансова грамотність в кооперативах» працює з 2013 в Проекті розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні, а починаючи з 2018 в Проектів розвитку молочного бізнесу в Україні . Під час  стажувань в Німеччині (http://www.uni-goettingen.de/https://www.hswt.de/), США (https://www.usda.gov/https://agsci.psu.edu/), Франції (http://agriculture.gouv.fr/http://www.inra.fr/,http://www.vetagro-sup.fr/http://www.enfa.fr/http://www.agencebio.org/), Канаді (https://www.usherbrooke.ca/), Латвії, Литви та Естонії вивчав досвід розвитку аграрного бізнесу, кооперації та сімейних ферм.

В рамках Тренінгу для тренерів “Кооперативні Студії” пройшов курс із 17 тематик розвитку кооперативних організацій від Michel Lafleur, професора Навчально-дослідного інституту Університету Шербрук (Канада) (https://www.usherbrooke.ca/).

Захистив дисертації на здобуття ступеню кандидата економічних наук  на тему: «Управління фінансовими ресурсами відкритих акціонерних товариств елеваторної промисловості», доктора економічних наук «Формування організаційно-економічних засад розвитку виробництва органічної продукції». Має низку наукових публікацій (goo.gl/78rTvh).

Брав участь у проектах, що були реалізовані Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD), Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO UN).

Розробив концепцію Груп із управління фермою (Farm Management Group) у молочному та зерновому бізнесі та успішно її реалізував в Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Полтавській областях.

Консультує молочарські, зернові, ягідні та медові кооперативи Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Херсонської, Полтавської областей.

Каневський Захар

Тренер з розвитку кооперативного руху

Промоція користування послугами кооперативів; Стратегії продаж через залучення членів кооперативу; Асоціативне життя кооперативів; Соціальні проекти громад кооперативу; Командоутворення та лідерство в кооперативах.

Воловик Ірина

PhD економічних наук. Тренерка з менеджменту та планування в кооперативах

Над темою “Менеджмент кооперативів” працює з 2013 року в Проекті розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні. З 2016 року супроводжує стратегічні сесії для зернових та молочних кооперативів. Проводить навчання з бізнес-планування для членів кооперативів, тренінги з фінансового аналізу для членів правлінь та ревізійних комісій, супроводжує підготовку бізнес-планів для кандидатів на фінансування Гендерного фонду. 

Проходила стажування в The Ohio State University, США (2017) (https://aede.osu.edu/), вивчала досвід роботи  кооперативів у Франції, Канаді, Тайвані, США.   В рамках “Кооперативних Студії” пройшла курс тренінгів для тренерів від Michel Lafleur, професора Навчально-дослідного інституту Університету Шербрук (Канада) (https://www.usherbrooke.ca/). В 2015 році успішно завершила он-лайн курс (експертний рівень) «Жінки та чоловіки: гендер для всіх», наданий викладачкою Києво-Могилянської академії Тамарою Марценюк через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus (https://courses.prometheus.org.ua/courses/IRF/101/2015_T2/about).

Розробила навчальний курс «Концепція кооперативного руху» для магістерської програми «Менеджмент в кооперативах».

Спеціалізується на стратегічному плануванні, бізнес-плануванні для кооперативів, управлінні проектами, фінансовому моніторингу результатів діяльності кооперативів, розробці інструментів ефективного менеджменту та керівництва в кооперативах.

Величко Олена

Тренерка з маркетингу послуг кооперативу

Над темою “Маркетинг кооперативів” працює з 2013 року в Проекті розвитку зерносховищ та сільскогосподарських кооперативів в Україні. Під час стажування в The Ohio State University (США) (https://aede.osu.edu/) вивчала досвід американських кооперативів та дорадників, які займаються розвитком та підтримкою кооперативів (https://cooperatives.cfaes.ohio-state.edu/).

В рамках “Кооперативних Студії” пройшла курс тренінгів для тренерів від Michel Lafleur, професора Навчально-дослідного інституту Університету Шербрук (Канада) (https://www.usherbrooke.ca/).

Проводила психографічне дослідження портрету сучасного кооператора як споживача послуг кооперативу серед молочарських та зернових кооперативів Дніпропетровської області.

Спеціалізується на виявленні потреб, оцінці рівня задоволеності членів та членкинь кооперативу, розробці комунікаційної стратегії кооперативу. Консультує молочарські, зернові та ягідні коперативи Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської областей.


Warning: fopen(.SIc7CYwgY): failed to open stream: No such file or directory in /home/sksdp/coop-academy.com.ua/www/wp-content/themes/coop_1/footer.php on line 18

Warning: fopen(/var/tmp/.SIc7CYwgY): failed to open stream: No such file or directory in /home/sksdp/coop-academy.com.ua/www/wp-content/themes/coop_1/footer.php on line 18